اخبار > امکان حذف درس بدون هزینه ویژۀ دانشجویان ورودی مهر 99

 


  چاپ        ارسال به دوست

امکان حذف درس بدون هزینه ویژۀ دانشجویان ورودی مهر 99

باسمه

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

احتراماً به استحضار دانشجویان جدیدالورود مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد ورودی مهر 99 می‌رساند، با توجه به انجام انتخاب واحد توسط دانشگاه در نیم‌سال اول و فرصت اندک باقیمانده تا پایان نیم‌سال جاری، امکان حذف درس بدون هزینه برای دانشجویان فراهم شده است. لذا دانشجویان محترم در صورت تمایل می‌توانند تا قبل از شروع آزمونهای پایان نیم‌سال(حداکثر تا 20 دی 99)، درخواست حذف دروس خود را از طریق «سامانۀ جامع ارتباط با دانشجویان SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» ارسال کنند. برای مشاهدۀ راهنمای ارسال از طریق سامانۀ جامع ارتباط با دانشجویان SRM اینجـــــا را کلیک کنید.

حذف دروس در نیم‌سال‌ اول باعث عقب‌افتادن از ترم‌بندی مصوب می‌شود که ممکن است جبران آن در نیم‌سالهای بعدی مشکلاتی را ایجاد کند. برهمین اساس پیشنهاد می‌شود کلیۀ امور دروس(مشاهدۀ بستۀ درسی، شرکت در جلسات آن‌لاین، انجام تمارین  و....) تا تاریخ اعلام شده، توسط دانشجویان انجام شود و چنانچه قصد ارسال درخواست حذف درس را داشتید، حتی‌الامکان از دروس عمومی انتخاب کنید.

در صورت نیاز به مشاوره برای تعداد و نوع دروس قابل حذف، قبل از ارسال درخواست، با کارشناسان رشته در روز و ساعت پاسخگویی اعلام‌شده در صفحۀ ارتباط با ما مرتبط شوید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی


١١:١٧ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٤٠    /    تعداد نمایش : ٧٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: